TÁBOR 2017

 

PROGRAM

O   Zálesáci 10.7.-14.7. (4 volná místa)

      Výlety, poznávání přírody, jak přežít v přírodě a orientace v přírodě s mapou i bez mapy, vaření v přírodě, výlet na farmu

      (děti si vyzkouší péči o zvířátka)

      Výlet: 

O   Kouzelná laboratoř plná tvoření a pokusů 17.7.-21.7. ( plně obsazeno)

      Kouzelnická laboratoř, moderní pokusy, meteorologie, kouzlení s profesionálním kouzelníkem,vaření lektvarů,kouzelnická kuchyně, 

      Výlet:

O  Od pravěku po rytíře 24.7.- 28.7. (plně obsazeno)

     Cestování v čase, solná stezka, výroba středověkých keramických nádob, malba na hedvábí. 

     Výlet:

O   Sportovní tábor 31.7.-4.8. ( plně obsazeno)

      Ochutnávka různých druhů sportů. Táborníky čeká i jízda na kole, lezení po skalách, lezení v korunách stromů, plavání a pěší výlety.

      Výlet :

O  Hudební tábor s Jirkou Polívkou 14.8.-18.8. ( 4 volná místa)

     Hudební dílny s nejrůznějšími žánry, bubenická show, výroba  kulis, relaxace, koncert v přírodním amfiteátru

 

 

 

V letošním roce  připravujeme pro děti 5 týdnů táborových týdnů. Tábor je určen dětem od 4 do 11 let. Děti mladší 4 let přijímáme pouze v případě, že navštěvují naší mateřskou školku. Tábor je přizpůsoben věku dětí, které se na daný týden přihlásí. Každý týden maximálně využíváme naší budovu školky, krásnou přírodu v okolí a místní sokolovnu v případě špatného počasí. Budeme hodně tvořit, podnikat nejrůznější výlety, sportovat, zpívat a vynalézat, děti si budou i nejméně jeden den v týdnu samy vařit a vaření nebude jediné řemeslo, s kterým se potkají.

 

 

NASKENOVANÉ PŘIHLÁŠKY ZASÍLEJTE NA ADRESU : hlasektabor@seznam.cz

NEBO ZAŠLETE NA ADRESU : Školy HLÁSEK- mateřská škola a základní škola Hlásek s.r.o.,Pod Svahem 266, Hlásná Třebaň 26718.

PŘIHLÁŠKU PROSÍM ZAŠLETE NEJPOZDĚJI DO 10.června 2017

 

Těšíme se na vás a vaše děti

Veronika Vaculovičová

 

K dispozici bude dle počasí venkovní bazén, zahrada, sokolovna a krásná okolní příroda. Na výlety budeme jezdit vlakem, autobusem a hlavním dopravním prostředkem budou nohy:). Děti čeká výlet každý týden, místa upřesníme.