Letní aktuality

I v létě Hlásek žije a funguje, jenom letním způsobem:)

  • Moc nás těší, že jsme opět mohli podpořit  Dětský domov a Mateřskou školu v Berouně, kde se starají o hendikepované děti, a to částkou 10 000 Kč na rukavice a hygienické potřeby.
  • Nyní máme za sebou 5 týdnů letní školky a družiny, letos bohužel pouze pro naše hláskovské děti, ale i tak byly týdny plně obsazené. Vyšli jsme tak vstříc rodičům, kteří museli v létě do práce.
  • Od 2. 8. odjeli na týden školáci na hláskovský pobytový tábor pod stany k Táboru. Letos máme téma Tři mušketýři.
  • Ve školce i škole se pilně buduje, snažíme se rozšířit prostory pro výuku a upravit obě zahrady tak, aby byly pro děti inspirací pro hru. Ve školce i ve škole máme na dvorku obrovské "Člověče nezlob se" a dámu, zdi v ZŠ se proměnily v plochy na malování. Školní zahrady jsme doplnili o lavičky a lavice na odpočinek a venkovní výuku. Všichni se už těší i na novou dílnu na zahradě MŠ, kde mohou děti kutit dle libosti.
  • Předškolní třída a první třída je plně obsazena. Pro letošní školní rok máme 2 volná místa v budoucí 2. třídě základní školy a 2 místa ve věkové skupině 3 - 4 roky v mateřské škole.

Pokud máte zájem o docházku do MŠ či ZŠ v roce 2021 a 2022, hlaste se prosím předem na email: veronika.vaculovicova@skolyhlasek.cz.