Novinky v Hlásku

Vážení přátelé Škol HLÁSEK,

paní Markéta Bosáková se po 8 letech společného budování Hlásku rozhodla pro změnu a na konci června se s námi všemi rozloučí v roli ředitele, majitele a učitele. V Hlásku ale zůstane spolu s námi jako rodič.
Další společná spolupráce zůstane otevřená.
Já jako jediný majitel nyní plánuji dále pokračovat ve své práci v oblasti rozvoje Hlásku, financí, personálního vedení, provozu a vzdělávání zaměstnanců. Moc se těším na společnou práci s hláskovským týmem, který zůstává kompletní a hledáme další posily. Ráda bych se více zaměřila na komunitní život Hlásku a případné vzdělávání či pravidelná tematická setkávání rodin i nás dospělých. Ráda bych více propojila Hlásek s děním v obci Hlásná Třebaň a s okolními spolky či organizacemi. Společně bychom se mohli více zapojit do nejrůznějších aktivit a kulturních či benefičních akcí v našem regionu.
Od 1. 7. 2019 nastoupí do Škol Hlásek nová paní ředitelka, Pavlína Seidlerová, která není pro náš tým novou tváří. Pavlína s Hláskem spolupracuje již několik let v roli mentora a poradce. Již nyní společně s týmem, učiteli, asistenty a dalšími důležitými lidmi v Hlásku nastavujeme nový školní rok a ladíme vzájemnou týmovou spolupráci.
Naším společným cílem je zachovat Hlásek takový jaký je a plánujeme rozvíjet naše silné stránky. Rádi bychom dále spoluvytvářeli bezpečné prostředí pro vzdělávání, budeme maximálně podporovat individualizaci, a to nejen u dětí, ale i u dospělých a chceme pokračovat v práci s dětmi se speciálními potřebami.
Naším snem a dlouhodobým cílem je propojení naší školy s kvalitními druhými stupni či gymnázii. Intenzivně komunikujeme s partnerskými školami a přemýšlíme o založení 2. stupně.
V letošním roce jsme na zápisech přijali plný počet dětí, nicméně pokud máte chuť se o Hlásku cokoli dozvědět, přijít se podívat a zjistit, co v nás jeJ, jste srdečně vítáni.

Veronika Vaculovičová
majitelka Škol Hlásek