Poděkování za skvělou spolupráci v době uzavření MŠ i ZŠ

Milí rodiče,

myslím, že jsme připraveni, ale uvidíme, zda nás nečekají ještě další výzvy:). Všichni doufáme, že toto bláznivé období se pomalu blíží ke konci.
Společně jsme si tento týden zhodnotili letošní netradiční jaro jako jednu velkou výzvu a zkušenost, která nás všechny posunula o mnoho kroků dál.
Chtěla bych moc ocenit moje kolegyně, které udělaly maximu proto, abychom zajistili dětem nejen výuku, ale i zábavu a kontakt s kamarády. Mnozí z nás překročili svůj stín a vkročili do světa, kterému se dlouho vyhýbali. Jak jinak se člověk učí, než novými výzvami a zážitky?:)
Děkujeme moc vám rodičům za velkou podporu a ochotu se s námi podílet na vzdělávání vašich dětí. Byla to pro nás obrovská pomoc, bez vás by to nešlo. Děkujeme, že jste spolu s námi překonávali nejrůznější překážky a děkujeme, že jste to nevzdali.
Vaše děti objevovaly nové možnosti vzdělávání a získaly mnohé dovednosti, které by si osvojily možná až na druhém někdy i třetím stupni. Děti byly úžasnými parťáky a mají náš obdiv.
Nyní už se těšíme, až se potkáme osobně a užijeme si posledních pár týdnů školního roku.
Věřím, že se situace ohledně opatření ještě uvolní a my budeme mít příležitost připravit rozloučení našim páťákům alespoň v rámci ZŠ a předškolákům v rámci MŠ.
Červnová slavnost, kde se vždy všichni potkáváme, letos nebude, ale přemýšlíme nad společným setkáním v srpnu (v pátek či v pondělí před začátkem školního roku /1. září je až v úterý). Uvidíme, jak se vše bude vyvíjet.
Vím, že na vás nyní hrneme soustu opatření a pokynů, které je nutné dodržovat. Pokud byste potřebovali jakoukoli pomoc, radu a podporu, budeme vám k dispozici. Rádi bychom s dětmi strávili společný čas v klidu a pohodě. Budeme rádi i za vaši schovívavost, i pro nás je celá situace nová a neznámá.

Předem děkujeme za podporu a v pondělí se těším na setkání.

Za celý tým Hlásku

Veronika