VÁNOČNÍ AKCE V HLÁSKU

Milí rodiče a přátele,

rádi bychom vás pozvali na vánoční akce pořádáné Hláskem.

1)
10. prosince všechny srdečně zveme na již druhý vánoční benefiční koncert, který letos pořádáme pro dětský domov v Berouně, kde působí naše dvorní paní logopedka Hanka Pavlíčková. V dětském domové v Berouně pečují i o  těžce zdravotně postižené děti, což není pro běžné dětské domovy běžné. Při péči o takto handicapované děti je mnohem větší spotřeba hygienických prostředků  jako je toaletní papír, gumové rukavice, vlhčené ubrousky, kapesníky atd....,, ale financování je stejné jako by měli děti bez handicapu. Věříme tedy, že se nám opět podaří vybrat alespoň malý příspěvek pro děti bez rodičů.


Koncert začíná v 18:00 v kostele ve Všenorech  a těšit se můžete na Hláskovský sbor a sbor Mifun, sbor dospěláků a profesionální hudební doprovod.

Vstupenky budou k zakoupení od 30. listopadu v naší kanceláři, cena vstupenky bude 120 Kč, dalším darům se meze nekladou:). Je možné, pokud máte zdroj, přispět i naturáliemi:)

2)
20. prosince vás opět zveme na vánoční besídku v Sokolovně v Hlásné Třebani od 16:00 do 20:00. Připravujeme pro vás krátký vánoční program, delší vystoupení  připravíme opět až na léto, nyní v zimě si užijeme společně vánoční dílničky a vánoční dobroty.