Obsazenost táborů

 

Organizace tábora

Každý týden zodpovídají za program 3 vedoucí lektoři. Pro děti jsou však ještě k dispozici naše školkové tety a vychovatelky, které lektorům pomáhají s programem a organizací. Do 16:30 jsou přítomni vždy 2 lektoři a nejméně jedna teta nebo vychovatelka, odpoledne od 16:30 lektor a jedna vychovatelka. Počet zaměstnanců je řízen počtem dětí. Na 10 dětí musí být nejméně jeden dospělý. V případě aktivit jako jsou výlety je počet dospělých vždy navýšen.
 

Strava:

svačina, oběd, svačina a odpolední svačina
 
Svačiny připravují naše paní hospodářky, které se starají o jídelníčky po celý školní rok. Vařit budou paní kuchařky v Sokolovně Hlásná Třebaň.
Děti se mohou těšit na domácí stravu, kterou i v minulých letech oceňovaly.
Strava je v ceně tábora.
 

Denní režim:

Děti přijímáme od 7:15 do 8:30, poté začíná program.
Odpoledne si můžete vyvednout dle dohody s vedoucími, řízený program je od 8:30 do 16:30, v případě výletů déle. Od 16:30 do 18:00 je volný program.
Na čase vyzvedávání se vždy domluvte s vedoucím lektorem, dopředu Vás budeme informovat o aktivitách. 
Pro menší děti, které odpočívají máme připravenou ložničku.
 

Doprava:

 
Na výlety budeme jezdit autobusem, vlakem nebo chodit pěšky.
 

Dokumenty:

 
Před nástupem je třeba přinést originál přihlášky, potvrzení od lékaře a bezinfekčnost. Dále každý zákonný zástupce musí podepsat souhlas s řádem pro letní tábor, který zašleme předem.
Přihlášky a dokumenty pro bezinfekčnost najdete v sekci přihláška. Rodiče podepíší navíc provozní řád a děti budou každý týden seznámeny s TÁBOROVÝM ŘÁDEM. V areálu školky je bazén, rodič musí souhlasit s tím, že se dítě v našem bazénu smí koupat.